Ostoskori

KORKEALAATUISET

SAUNAT

ETELÄ-VIROSTA

Kes me oleme ja mis me teeme? ll

Ecosauna Project OÜ toodab luksuslikke kümblustünne, nii traditsioonilisi kui ka erilahendustega saunasid ja kämpingmajasid. Meie kiire kasvu ja edu võti on professionaalne meeskond, pikaajaline kogemus, hoolega valitud materjalid, kvaliteetne toodang ning meid usaldavad kliendid nii kodu- kui välismaal.
Meie kasutuses on üle 4500m2 tootmispinda, millest u 800m2 kuulub ainult DeLux kümblustünnide tootmisele ja arendamisele. Ülejäänud pindadel käib igapäevaselt saunade, kämpingute ja muude toodete meisterdamine. Meie meeskonda kuulub ligi 40 toredat inimest, kes kõik on oma ala spetsialistid ning hingega tööle pühendunud.

Koostöös heade partneritega ekspordime enda tooteid rohkem kui 30-sse riiki üle maailma.

Kuna meie veebileht on uuendamisel, võta meiega ühendust kirjutades info@ecosauna.ee või helistades +372 509 1882; +372 566 15676.

Kuidas meie tooted valmivad?

Tavapuidust toodetel kasutame kuusepuud, mis tarnitakse meile Soome, Venemaa ja mingil määral ka Eesti saeveskitest. Valitud partnerid pakuvad kvaliteetset, eelsorteeritud ja kuivatatud saematerjali, et lõpptoote kvaliteet oleks samuti parim! Meie saematerjali tarnija Inmedias Res OÜ on väga pikaajalise, ligikaudu 20-aastase puiduvaldkonna kogemusega ning tagab seetõttu meile kvaliteedi ja tarnekindluse.

Kuna termopuit on kogu maailmas üha rohkem populaarsust kogunud, siis juba umbes 70% meie toodetest valmistatakse termomännist. Miks termomänd?  Sest mänd on termotöötlusele vastuvõtlikum ja annab kaunima välimuse ning pikaajalisema vastupidavuse. Vastavalt Euroopa standardile EN305: 2016, jagatakse puiduliigid vastupidavusklassi järgi. Termomänni vastupidavusklass on nr 2 ja vastupidavusajaks on märgitud üle 25 aasta.

Meie koostööpartneriks termotöötluse alal on Eesti suurim termotöötleja Thermoarena OÜ, kes on väga pikaajalise kogemusega, tunnustatud ja sertifitseeritud termotöötleja.   

Toodete parima kvaliteedi tagamiseks panustavad igapäevaselt nii meie meeskond kui ka koostööpartnerid oma aja, teadmiste ja oskustega.

MEISTÄ JA TOIMINNASTAMME

Ecosauna Project OÜ valmistaa ylellisiä kylpytynnyreitä, perinteisiä ja erikoisratkaisulla saunoja ja leirintämökkejä.

Meidän nopean kasvun ja menestyksen avaimena on ammattimainen tiimi, pitkä kokemus, huolellisesti valitut materiaalit, korkealaatuinen tuotanto ja meihin luottavat asiakkaat sekä kotimaassa että ulkomailla.

Käytössämme on 4500m2 tuotantotilaa, josta noin 800m2 käytämme vain DeLux kylpytynnyreiden valmistuksen ja kehitystarkoituksiin. Muissa tiloissa valmistamme jokapäiväisesti saunoja, leirintämökkejä ja muita tuotteita. Tiimiin kuuluu 40 hauskaa ihmistä, jotka ovat alansa asiantuntijoita ja työhönsä sitoutuneita.

Yhteistyössä kumppaneiden kanssa viemme tuotteitamme yli 30 maahan.

  • Vienti 30 maahan

  • Valmistettu Virossa

  • 4500 m2 tuotantotilaa

MITEN VALMISTAMME TUOTTEEMME?

Tavallisesta puusta tuotteiden valmistukseen käytämme kuusta, jota toimittavat meille Suomen, Venäjän ja jotenkin myös Viron sahamyllyt. Valitut kumppanit tarjoavat laadukasta, lajiteltua ja kuivattua sahatavaraa, lopputuotteen parhaan laadun varmistamiseen. Sahatavaran toimittaja Inmedias Res OÜ on toiminut puun alalla noin 20 vuotta ja varmistaa laadun ja toimitusvarmuuden.

LÄMPÖPUU

Meidän nopean kasvun ja menestyksen avaimena on ammattimainen tiimi, pitkä kokemus, huolellisesti valitut materiaalit, korkealaatuinen tuotanto ja meihin luottavat asiakkaat sekä kotimaassa että ulkomailla.

Koska lämpöpuu on tullut yhä suositummaksi ympäri maailmaa, valmistamme jopa 70% tuotteistamme lämpömännystä. Miksi lämpömänty? Koska lämpökäsittely antaa männylle kauniimman ulkoasun ja enemmän kestävyyttä. Eurooppalaisen EN305: 2016-standardin mukaan luokitetaan puulajit kestävyyden perusteella. Lämpömännyn kestävyysluokka on 2 ja sen kestävyysajaksi on merkitty enemmän kuin 25 vuotta.

Meidän yhteistyökumppani lämpökäsittelyn alalla on Viron suurin tunnustettu ja sertifioitu lämpökäsittelijä Thermoarena OÜ, jolla on pitkä kokemus.

Tiimimme ja yhteistyökumppanimme panostavat päivittäin aikaansa, tietonsa ja taitonsa tuotteiden parhaan laadun varmistamiseen.

Yhteistyössä hyvien kumppanien kanssa viemme tuotteitamme yli 30 maahan ympäri maailmaa.

Meie klientide tagasiside