Kontakt

Janeli Arras

Müügiassistent / Sales assistant

Tel:  +372 516 0518

janeli@ecosauna.ee

Helena Tammeorg

Müügiassistent / Sales assistant

Tel: +372 509 1882 / +372 5561 3623

helena@ecosauna.ee

Mart Kalve

Tootmisjuht (Saunad)  / Production Manager (Saunas)

Tel: +372 5199 8233

mart@ecosauna.ee

Jalmar Flink

Tootmisjuht  (Kümblustünnid) / Production Manager (Hot Tubes)

Tel: +372 5394 0436

jalmar@ecosauna.ee

Merilin Koor

Juhiabi / Assistant CEO

Tel: +372 509 1882 / +372 553 7293

merilin@ecosauna.ee

Marek Kamla

Juhataja, Juhatuse liige / CEO, Board member

Tel: +372 5661 5676

marek@ecosauna.ee

Ecosauna Project OÜ ekspordib üle 2000 sauna, kämpingu ja kümblustünni aastas üle maailma ning vajaliku osa ka kodumaisele turule. Meie tehas annab tööd rohkem kui 20-le inimesele. Meie tootmisüksus asub Rebase tee 1, Himmaste, Põlvamaa, 63228.