Ostukorv

Kontakt

Gretta Tamuri (saunad, kämpingud)

Müügiassistent / Sales assistant

Tel: +372 515 4350 / +372 5858 6317

gretta@ecosauna.ee

Janeli Arras (kümblustünnid)

Müügiassistent / Sales assistant

Tel:  +372 516 0518

janeli@ecosauna.ee

Helena Tammeorg (saunad, kämpingud)

Müügiassistent / Sales assistant

Tel: +372 509 1882 / +372 5561 3623

helena@ecosauna.ee

Mart Kalve

Tootmisjuht (Saunad)  / Production Manager (Saunas)

Tel: +372 5199 8233

mart@ecosauna.ee

Jalmar Flink

Tootmisjuht  (Kümblustünnid) / Production Manager (Hot Tubes)

Tel: +372 5394 0436

jalmar@ecosauna.ee

Merilin Koor

Juhiabi / Assistant CEO

Tel: +372 509 1882 / +372 553 7293

merilin@ecosauna.ee

Marek Kamla

Juhataja, Juhatuse liige / CEO, Board member

Tel: +372 5661 5676

marek@ecosauna.ee

Ecosauna Project OÜ toodab luksuslikke kümblustünne, nii traditsioonilisi kui ka erilahendustega saunasid ja kämpingmajasid. Meie kiire kasvu ja edu võti on professionaalne meeskond, pikaajaline kogemus, hoolega valitud materjalid, kvaliteetne toodang ning meid usaldavad kliendid nii kodu- kui välismaal.

Meie kasutuses on üle 4500m2 tootmispinda, millest u 800m2 kuulub ainult DeLux kümblustünnide tootmisele ja arendamisele. Ülejäänud pindadel käib igapäevaselt saunade, kämpingute ja muude toodete meisterdamine. Meie meeskonda kuulub ligi 40 toredat inimest, kes kõik on oma ala spetsialistid ning hingega tööle pühendunud.

Koostöös heade partneritega ekspordime enda tooteid rohkem kui 30-sse riiki üle maailma.